Futro polerskie na rzep - 180 mm

Futro polerskie jest używane w ostatniej fazie pracy lakierniczej. W przeciwieństwie do konkurencyjnych gąbek, charakteryzuje się większą agresywnością ścierną. Jest odpowiednim rozwiązaniem przy polerowaniu twardych powłok. Wysoka moc cięcia i charakterystyczna struktura sprawiają, że ryzyko przypalenia lakieru jest znikome. Futra polerskie o średnicy 180 mm jest przeznaczone do obróbki na większych powierzchniach.

Futro polerskie 180 mm z wełny merynosa Classic

To futro polerskie jest przypinane na rzep, a więc umożliwia szybki montaż w narzędziu. W jego produkcji użyto wełny merynosa, wyróżniającej się miękkością, gęstością i delikatnością włosia. Produkt nadaje się idealnie do polerowania (przy obrotach maksymalnych 2500 rpm) lakierów meblowych, samochodowych, a także żelkotu, który występuje np. na powierzchni jachtów. Długość włosia wynosi 25 mm, a cały pad waży 68 g.
Sprawdź ofertę!

Futro polerskie 180 mm z wełny merynosa Premium

To bardzo podobny produkt do zaprezentowanego powyżej, różnica w odmianie Premium polega na tym, że włosie jest odrobinę cieńsze. Montaż na urządzenie również odbywa się poprzez rzep. Co istotne, pad zapewnia świetną cyrkulację powietrza. W odróżnieniu od powyższego modelu, posiada kolor liliowy, dlatego łatwo je odróżnić. Wysokość włosia także wynosi tutaj 25 mm. Futro polerskie jest bardzo wydajne, stosuje się je do polerowania lakieru meblowego, samochodowego i żelkotu.
Sprawdź ofertę!

Futro polerskie 185 mm z wełny jagnięcej Białe

W przeciwieństwie do modeli poprzednich, to futro polerskie zostało wykonane z wełny jagnięcej, a nie merynosa. Dzięki temu cena produktu jest odrobinę niższa, mimo bardzo podobnych właściwości. W tym przypadku średnica jest odrobinę większa, jednak w wielu przypadkach to atut. Ten egzemplarz posiada biały kolor i również może być używany do polerowania lakieru na meblach, samochodach i żelkotu.
Sprawdź ofertę!

Futro polerskie - sklep

Przypominamy, że prace polerskie są bardzo wymagające i wymagają sporej precyzji, a także stosowania wysokiej jakości sprzętu do polerowania. W przeciwnym wypadku można trwale uszkodzić lakier. Z tego powodu warto korzystać wyłącznie z ofert sklepów sprawdzonych, które dysponują markowymi produktami. Dzięki temu można zyskać pewność, że wykorzystane materiały usprawnią pracę, a nie ją pogorszą lub utrudnią.

Opinie klientów sklepu eKemichal.pl

Już kilka razy kupiłem futra polerskie na stronie Ekemichal. Sprawne zamówienie, szybka dostawa i dobrej jakości produkt. Polecam wszystkim, którzy samodzielnie usuwają zarysowania z samochodu. Bardzo proste w obsłudze.
Waldek
Zamawiam futra polerskie 150 mm do własnego salonu. Wysokiej jakości produkty, nigdy nie narzekałem na pracę przy ich użyciu. Solidne, mocne i odpowiednie do wielu rodzajów karoserii. Odpowiednio miękkie, służą przez bardzo długi czas.
Paweł
Regularnie czyszczę karoserię własnego samochodu. Nie lubię na nim zarysowań i zabrudzeń. Kupiłem na własny użytek futro polerskie, nie byłem pewny co do tego, jaki model wybrać. Zadzwoniłem do sklepu, wszystko mi wyjaśniono i doradzono, również jak prawidłowo go używać.
Oskar
Sprawdź pełną ofertę sklepu!